RepelisPlus

3.0

4.2

107

En sevdiğiniz şovları ve filmleri indirin ve izleyin

6.3M

Bu uygulamayı oyla

RepelisPlus, hem film tutkunları hem de çok sıkı izleyiciler için ful özellikli bir araçtır. Bu yardımcı program, diğer üçüncü parti araçları kullanmanıza gerek kalmadan Android'inizdeki herhangi bir içeriği izlemenize izin verir.

Etkileyici geniş kataloğuyla; yeni bültenler, TV dizileri ve animasyonlara ayrılmıştır, tek yapmanız gereken bir tanesini seçmektir. Bu bölüm içindeki başlıklarınıza göz atmak için bir kategoriye dokunun, ya da isterseniz, neyi görmek istediğinizi zaten biliyorsanız tam ismiyle arama yapın. Aradığınız sonucu bulduktan sonra, doğrudan hızlıca dokunarak erişim sağlayın. Buradan orijinal başlığını, yayın tarihini, süresini, ülke, yönetmen bilgilerini, oyuncuları, izleyiciyi ve değerlendirmeyi, aynı zamanda özet, resim galerisi ile indirme sekmesini bulacaksınız.

İçeriği oynatmak için, içeriği indirmeniz gerekmez, 'Şimdi izle' seçeneğine dokunun ve hangi seçeneği tercih ettiğinizi seçin. Bazen İspanyolca ve Latin İspanyolcası arasında seçim yapabilirsiniz, ancak diğer durumlarda böyle bir seçeneğiniz yoktur. Öte yandan, bir dosyayı indirmek istiyorsanız, çeşitli indirme bağlantıları bulunmaktadır. Akıllı telefonunuzda istediğiniz filmi veya bölümü istediğiniz zamanda ve mekanda tadını çıkarmak için sadece seçin.
Uptodown X